Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Miegamojo baldai padeda kurti patogią ir miegui palankią aplinką, todėl jie turi būti funkcionalūs ir kokybiški, o ramiai ir jaukiai atmosferai užtikrinti ne mažiau svarbus ir estetinis vaizdas. Miegamojo komoda – tai dažnai šiam kambariui pasirenkamas baldas, kadangi jis yra ne tik patogus, tačiau ir prisideda prie jaukaus interjero kūrimo. Pirmiausia tai drabužių ir kitų daiktų laikymo vieta, o ant komodos viršaus rikiuojamos nuotraukos, augalai, papuošalai ar kitos smulkmenos atspindi namų gyventojų gyvenimo būdą ir kasdienybę.

Elda.lt siūlo platų kokybiškų komodų pasirinkimą. Tai komodos su stalčiais, durelėmis, lentynomis; minimalistinės skandinaviško stiliaus komodos ir masyvesnės klasikinės; baltos, juodos ar kitų spalvų ir natūralaus medžio spalvos komodos. Galite rinktis net kelias įvairaus dydžio komodas iš tos pačios kolekcijos ir derinti jas tarpusavyje. Čia rasite ir aukštas komodas su patogiais stalčiais drabužiams laikyti, ir žemesnes, tačiau ilgesnes komodas su stalčiais ir durelėmis. Gausus komodų pasirinkimas garantuoja, kad tikrai rasite sau tinkamą variantą, kuris papuoš Jūsų miegamojo kambarį. Su išsirinkta komoda derės Elda.lt siūlomos miegamojo spintos, konsolės ir spintelės prie lovos. Skandinaviško, modernaus, industrinio, klasikinio ir provanso stiliaus komodos, siūlomos Elda.lt – tai estetika ir funkcionalumas viename.

DAUGIAU