Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Ar įsivaizduojame prieškambarį be spintelės ar lentynos, skirtos batams? Greičiausiai ne. Batų spintelės ir lentynos padeda sukurti ir išlaikyti tvarką, prieškambaris tampa erdvesnis, atviresnis. Taigi kaip išsirinkti tinkamą prieškambario batų spintelę?

Batų spintelės, lentynos – tai baldas, padedantis apsaugoti avalynę ir prailginti jos nešiojimo laiką, o taip pat palaikantis tvarką prieškambaryje. Elda.lt asortimente galima rasti įvairiausių dizainų, spalvų ir dydžių batų spintelių bei lentynų, tiek mažai erdvei, tiek didesnei. Net mažiausioje erdvėje reikalinga tvarka – todėl jei renkatės, kuris baldas čia pravers labiausiai, greičiausiai tai bus batų spintelė. Stilinga ir kokybiška batų spintelė arba lentyna taip pat sukurs jaukų prieškambario interjerą, o ant jos viršaus tilps rankinės, raktai ar kiti dalykai, kuriuos patogu turėti po ranka išeinant iš namų.

Elda.lt rasite platų batų spintelių ir lentynų pasirinkimą: nuo spintelių su stalčiais iki patogių lentynų, nuo spintelių su durelėmis iki atvirų lentynų, kurios bus itin patogios dažniausiai nešiojamiems batams laikyti ar, pavyzdžiui, vaikų batams, kuriuos jiems bus lengva pasiimti ir padėti atgal. Batų spintelės yra įvairių dydžių ir jas pasirinkti galite pagal savo prieškambario erdvę: galbūt Jums geriausiai tiks aukšta ir siauresnė batų spintelė, o galbūt atvirkščiai – dideliame prieškambaryje daiktams ir batams organizuoti geriausiai tiks ilga batų spintelė; taip pat čia rasite batų spintelių, kurių stalviršis yra su paminkštinimu – ant jos bus patogu prisėsti aunantis batus. Kurkite stilingą ir funkcionalią prieškambario erdvę kartu su Elda.lt!

DAUGIAU