Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Gera baldų kaina

Įsikūrinėjant naujus namus ir ruošiantis įsigyti baldus, kiekvienas klientas ieško ne tik sau palankiausių pirkimo sąlygų, geriausios kainos, baldų asortimento, bet ir daug dėmesio kreipia į tai, koks yra aptarnavimas. Mūsų firminiuose Elda salonuose Jus pasitiks visada pasiruošę padėti pardavėjai-konsultantai. Jie suteiks naudingos informacijos apie baldus, interjero detales, padės išsirinkti Jums tinkamiausią variantą ir geriausią kainą. Kiekvienam klientui skiriame daug dėmesio, kad išsiaiškintume jo poreikius ir įgyvendintume net įmantriausius lūkesčius. Todėl mūsų fizinėse parduotuvėse ar internetinėje baldų svetainėje, rasite itin platų asortimentą. Nesvarbu, ar kursite modernaus, ar skandinaviško, o gal klasikinio dizaino namus – viską rasite Elda fizinėse parduotuvėse ir internetinėje svetainėje.

Per trylika gyvavimo metų esame užmezgę platų ryšių ratą su Lietuvos ir Europos baldų gamintojais. Šiuo metu atradome dar vieną naują baldų tiekimo šalį – Daniją, ir dedame dar vieną žingsnį savo plėtros link. Juk skandinaviški baldai siejami su kokybe, ilgaamžiškumu, komfortu ir išskirtiniu stiliumi. Todėl tikimės, kad šie baldai taip pat atras savo vietą Jūsų namuose ir papuoš namų interjerą.

Ieškantiems miegamojo baldų, galime pasiūlyti ne tik miegamojo lovų, bet ir čiužinių joms. Vertinantiems vokišką kokybę ir ilgaamžiškumą, siūlome įsigyti Relaks ar Metzeler čiužinį. Taip pat bendradarbiaujame su lietuviškų čiužinių gamintoju – Auraplus, kurios gaminiai ne vieną kartą įvertinti aukso medaliais. Visi mūsų siūlomi čiužiniai tinka alergiškiems žmonėms ir turi skalbiamus užvalkalus. Kad ir kurio gamintojo čiužinį pasirinksite – garantuojame, kad jis taps geresnio Jūsų miego priežastimi.

Išsirinkus norimą baldą – aktualus jo apmokėjimo klausimas. Esame lankstūs šiuo klausimu ir galime Jums pasiūlyti: apmokėjimą pavedimu, grynaisiais pinigais pristatymo metu ar pirkimą išsimokėtinai.

Viskas Jūsų patogumui – užsakytus baldus nemokamai atvešime į Jūsų namus iki tiek, kiek gali privažiuoti mūsų transportas. Kadangi baldus pristatome patys – užtikriname, kad jie bus pristatyti nepažeisti ir tinkamos komplektacijos. Mūsų darbuotojai už papildomą mokestį Jūsų užsakytus baldus gali užnešti į namus ir juos surinkti.

Nuo profesionalios konsultacijos iki atvežimo – viskas daroma tam, kad klientas neapkrautų savęs ir pasimėgautų gautais baldais. O namų įrengimas nesukeltų papildomų rūpesčių ir streso.

Visada Lietuvoje
baldus pristatysime

NEMOKAMAI!


Baldus pristatysime klientams patogiu metu, tai suderinus iš anksto. 
Klauskite
Klauskite
Turite klausimų?
Nežinote ką geriau pasirinkti?
Reikia patarimo?

rašyti žinutę

Soc. erdvė
ELDA baldai kontaktai

Kontaktai
PREKYBA BALDAIS

PREKYBA BALDAIS VILNIUJE
+370 606 10430 | vilnius@elda.lt
PREKYBA BALDAIS ŠIAULIUOSE
+370 676 33466 | siauliai@elda.lt
PREKYBA BALDAIS UTENOJE
+370 697 65599 | utena@elda.lt
kontaktai