Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Vaiko kambario baldai – tai jauniausių namų gyventojų charakterio ir pomėgių atspindys. Vaikiški baldai turi būti ne tik kokybiški, funkcionalūs ir patikti kambario savininkui ar savininkams, tačiau ir „augti“ kartu su vaiku, priderinant juos prie kintančių poreikių ir pomėgių. Talpi vaikiška spinta – bene universaliausias vaiko kambario baldas, nes joje tikrai tilps tiek darželinuko, tiek mokyklinuko, tiek jaunuolio drabužiai ir daiktai, o universalus ir ilgaamžis dizainas nenusibos. Išsirinkite vaikišką spintą iš Elda.lt asortimento, prie kurios derės internetinėje parduotuvėje siūlomos komodos, rašomieji stalai, lentynos, lovos ir kiti vaiko kambario baldai.

Elda.lt rasite įvairių spalvų, dydžių ir stilių vaikiškas spintas, todėl galite būti tikri, kad čia tikrai bus ta, kuri tiks Jūsų vaiko ar vaikų kambaryje. Renkantis baldus vaiko ar jaunuolio kambariui, ypač svarbi kokybė – juk norime, kad kambario gyventojai būtų saugūs, o baldai – kiek įmanoma atsparūs jų žaidimams ir kūrybai. Elda.lt asortimente rasite kokybiškas vaikiškas spintas iš įvairių Lietuvos ir užsienio gamintojų, o dizainų įvairovė tikrai nenuvils. Talpi vaikiška spinta – tai raktas į tvarkingą vaiko kambario erdvę, nes joje tilps drabužiai, žaislai, mokyklinės priemonės ir kt. dalykai. Patogios stumdomos ar atveriamos durys leis mažiesiems ugdyti savarankiškumą ir daiktus dėlioti patiems, o aukštai esančios lentynos leis paslėpti rečiau naudojamus daiktus ar žaislus. Elda.lt siūlo įvairių dydžių, vienų, dvejų ar daugiau durų, su veidrodžiais ir be, su stalčiais, uždaromis ir atviromis lentynomis, vietomis drabužiams kabinti spintas, iš kurių išsirinksite Jūsų vaikui tinkamiausią variantą.

DAUGIAU