Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Drabužių kabykla – tai tas baldas, kuris greičiausiai yra tapęs prieškambario sinonimu. Patogumas, tvarkos palaikymas, vietos taupymas – tai siūlo kokybiškos, stilingos ir funkcionalios drabužių kabyklos prieškambaryje. Jos neužima daug vietos – kabyklą galite tvirtinti prie sienos, todėl net siaurose, nedidelėse erdvėse ji padės palaikyti tvarką ir atrodys estetiškai.

Elda.lt rasite įvairiausių dizainų ir dydžių drabužių kabyklų. Šaltojo sezono metu čia vietą ras striukės ir paltai, o vasarą – rankinės, skrybėlės ir šaliai. Medžio, baltos, pilkos, rudos, su veidrodžiais, spintelėmis ir lentynomis ir be jų drabužių kabyklos sukurs atvirą ir funkcionalią erdvę vos įžengus į namus. Nuo elegantiško klasikinio dizaino iki modernių sprendimų, tampančių interjero akcentu – pasirinkimų įvairovė užtikrina, kad Elda.lt siūlomos drabužių kabyklos ras vietą Jūsų namuose.

DAUGIAU