Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Miegamasis – tai itin individuali namų erdvė. Nuo to, kokį miegamojo kambarį susikuriame, priklauso ne tik mūsų poilsis, tačiau net ir nuotaika – juk pramerkus akis pirmiausia apžvelgiame būtent miegamąjį. Todėl kasdienybę atitinkantis, patogus, funkcionalus ir, be abejonės, kokybiškais baldais apstatytas miegamojo kambarys yra labai svarbus. Tačiau ne ką mažiau svarbu ir mažos smulkmenos, paverčiančios Jūsų miego oazę savita, išskirtine ir jaukia erdve, į kurią gera sugrįžti po dienos darbų.

Miegamojo interjero detalės priklauso nuo to, kokį stilių labiausiai vertinate. Galbūt Jums reikia vos kelių interjero akcentų, o gal norite sukurti kambario jaukumą su daugiau Jus atspindinčių detalių. Jaukią atmosferą kuriantis namų kvapas, pastelinių spalvų, o gal atvirkščiai, ryškus, paveikslas bei stilingas veidrodis – išsirinkę interjero detales Elda.lt sukursite miegamąjį, kuris ne tik užtikrins gerą poilsį vakare, tačiau ir įkvėps dienos darbams ryte. Elda.lt miegamojo interjero detalių, aksesuarų asortimente rasite įvairiausių spalvų ir stilių paveikslų ant drobės ir iš stiklo, įvairių formų ir dydžių veidrodžių bei kokybiškų namų kvapų.

DAUGIAU