Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Virtuvę galima pavadinti viso namų gyvenimo epicentru: čia susirenkame valgyti pusryčių prieš ilgą darbo dieną, čia gaminami skaniausi sekmadienio pietūs, čia kvepia dienos įspūdžiais apipinta vakarienė. Ar gaminate kiekvieną dieną, ar tik kartą per savaitę – graži ir funkcionali virtuvė gali tapti namų interjero puošmena. Belieka iš gausaus Elda.lt virtuvės baldų asortimento išsirinkti Jūsų poreikius tenkinantį virtuvės variantą. Kokybiški virtuvės baldai palengvins Jūsų kasdienybę.

Prieš įsigydami virtuvę apgalvokite kelis dalykus – erdvės dydį, žmonių skaičių, Jums patogų išdėstymą ir kaip virtuvės baldai papildys namų interjerą. Pavyzdžiui, jei Jums labiau patinka šviesios spalvos virtuvės baldai, turite įvertinti, kaip dažnai galėsite juos valyti, jei tamsūs – ar mažieji virtuvės šeimininkai nuolat nepaliks pirštų antspaudų. Mažesnei virtuvės erdvei labiausiai tiks skandinaviško stiliaus virtuvės komplektas, didesnei – klasikiniai virtuvės baldai. Tačiau galiausiai viskas priklauso nuo Jūsų – virtuvinės spintelės, stalai, kėdės ir kiti baldai turi patikti Jums, o virtuvės baldų sistemos tarnauti kasdieniams poreikiams. Virtuvės stalčiai bus atidaromi kasdien, virtuvės spintelės slėps maisto produktus, o lentynose puikuosis gražiausi indai, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į virtuvės baldų kokybę. Elda.lt virtuvės komplektų kainos ir kokybės santykis Jūsų nenuvils. Taip pat siūlome taupyti savo brangų laiką ir vietoje atskirų baldų – virtuvės spintelių, stalviršių ir pan. – rinktis virtuvės komplektą.

Virtuvė dažnai neatsiejama nuo valgomojo, todėl labai patogu, kad Elda.lt internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti ne tik virtuvės baldus, bet ir prie jų priderinti valgomojo stalą ir kėdes. Valgomojo stalas turi būti patogus, tačiau jei Jūsų virtuvė maža, puikus sprendimas yra ištraukiamas virtuvės stalas – jį galėsite padidinti, užklupus svečiams. Patogios valgomojo kėdės leis organizuoti ilgus pašnekesius prie stalo, o suderintas virtuvės interjeras pavers virtuvę erdve, kurioje norisi leisti laiką.

DAUGIAU