Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Šiuolaikiniai biurai – tai nebe fluorescencinės lempos ar tamsūs koridoriai. Tai atviros erdvės, dažnai net primenančios namus; tai poilsio zonos, kūrybiškumą ir produktyvumą skatinanti aplinka ir jaukumas. Kuriant naują biuro interjerą ar atnaujinant seną, ne ką mažiau už kokybiškus ir patogius baldus yra svarbios interjero detalės, suteikiančios biuro interjerui unikalumo, jaukumo, žaismingumo.

Vienas pagrindinių patarimų, įrengiant ar atnaujinant biuro erdvę šiandien – pasiskolinti tam tikrus interjero elementus iš apgyvendinimo ar maitinimo paslaugų sektorių. Šiltas, zoninis apšvietimas ir patogios poilsio zonos, jauki virtuvėlė pietų ar kavos pertraukai, žalumos ir gyvybės biuro erdvei suteikiantys augalai bei žinoma, interjero detalės, leidžiančios pailsėti akims, žvelgiančioms į kompiuterio ekraną visą dieną.

Tokie biuro priedai kaip paveikslai, priklausomai nuo to, kokius išsirinksite, pagyvins darbo erdvę, suteiks jai žaismingumo ir individualumo. Elda.lt siūlomas didelis įvairių paveikslų – ant drobės, stiklo – pasirinkimas. Pasirinkti paveikslą galite tiek pagal biuro interjerą, spalvas, pobūdį ar norimą kurti nuotaiką. Galbūt tai kūrybinę jėgą įkūnijantis ryškus fotoportretas, o gal raminantis ir poilsį tarp darbų atspindintis jūros ar kalnų vaizdas. Jei nusprendėte atnaujinti biuro erdvę būtent su paveikslais ir negalite išsirinkti, galbūt puiki idėja būtų pasitarti su kolegomis, kurie didžiąją dalį laiko praleidžia darbo erdvėse?

Dažnai biuras tampa tarsi įstaigos veidu, pagal kurį pirmąjį įspūdį susidaro klientai, potencialūs darbuotojai, partneriai ir kiti, apsilankę Jūsų patalpose. Todėl apgalvokite, kokį įspūdį ir nuotaiką norite kurti savo biure, kaip prisistatyti čia užsukusiems partneriams ir klientams, kad jiems būtų jauku ir malonu sugrįžti vėl.

Veidrodžiai – puiki išeitis nedidelėse biuro patalpose, nes jie optiškai padidina erdvę, o veidrodžiuose atspindima šviesa pro langus paverčia ją šviesesne, jaukesne. Žinoma, veidrodžiai atlieka ir praktinę funkciją, todėl yra puikus variantas biuro erdvėms puošti. Ypač, jei, priderinus prie interjero, pasirenkamas veidrodis puošniuose, įdomiuose rėmuose. Veidrodis – labai tinkama detalė ir namų darbo kambaryje, kuri dažnai nebūna itin didelė.

Na, ir galiausiai, funkcionali ir jaukumo suteikianti interjero detalė, siūloma Elda.lt elektroninėje parduotuvėje – tai įvairūs kvapai namams ir biurui. Ypač tokia detalė gali būti tinkama erdvėse, kuriose pasitinkami į biurą atvykę svečiai, laukiamuosiuose, fojė ir pan., kuriant jaukumo ir prabangos įspūdį.

DAUGIAU