Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Biuro lentynos – vienas geriausių pasirinkimų biure, tiek dėl estetinės, tiek dėl praktinės funkcijos. Kokybiškos ir stilingos biuro lentynos ne tik padės palaikyti tvarką darbo erdvėje, tačiau ir taps biuro interjero dalimi – juk lentynose gali būti laikomi ne tik dokumentai, spausdintuvai ar kitos darbui reikalingos priemonės, bet ir įvairios biurą puošiančios interjero detalės.

Nuotraukos iš įstaigos renginių ar išvykų, apdovanojimai ir sertifikatai, iš komandiruočių parsivežti suvenyrai, augalai ir t. t. – kurti jaukią ir unikalią darbo erdvę galima pasitelkus įvairias priemones, o lentynos – tam puikiai tinkamas biuro baldas. Greičiausiai esame pripratę prie vaizdo, kai lentynose talpinami įvairūs dokumentai, siekiant palaikyti tvarką, tinkamai organizuoti reikalingas priemones, kad jos būtų greitai pasiekiamos, kai prireikia. Tačiau jaukumas – taip pat svarbus elementas, siekiant sukurti motyvuojančią ir produktyvumą skatinančią darbo aplinką.

Įvairių stilių ir dizainų lentynos, siūlomos Elda.lt, papuoš biuro erdvę ir atitiks būtent Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, biuro lentyna RAVELLO KL/2D1, GBF puikiai suderina estetiką ir funkcionalumą – apačioje yra talpios lentynos su durelėmis, paslepiančiomis netvarką, o viršuje – stilingos lentynos, ant kurių galima sudėti dažniausiai naudojamas priemones, dokumentus ar interjerą puošiančius elementus. O štai ALTINO 8 minimalistinė lentyna puikiai derės įvairaus stiliaus biuro interjeruose, ji yra aukšta ir itin talpi. Kai kurios Elda.lt siūlomos lentynos gali būti pasirenkamos ir skirtingų aukščių bei pločių, o didelis pasirinkimas užtikrina, kad tinkamą lentyną biurui ras kiekvienas – tiek mažesniam darbo kabinetui, tiek didelei biuro erdvei. O taip pat ir darbui namuose, kur dažnai tose pačiose lentynose atsiduria ir darbui reikalingos priemonės, ir asmeniniai daiktai. Beje, lentyna gali tapti ir puikia kavos ar arbatos stotele biure, siekiant sukurti jaukią ir kokybiškam poilsiui per pertraukas nuo darbo pritaikytą erdvę.

DAUGIAU