Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Virtuvės stalas arba stalas valgomajame – tai vieta, kur ne tik mėgaujamasi skaniausiais namie gamintais patiekalais, tačiau ir bendraujama, dalijamasi įspūdžiais, suburiami svečiai, o kartais – net dirbama. Todėl labai svarbu, kad stalas būtų patogus, derėtų virtuvės ir valgomojo erdvės interjere, neapkrautų erdvės, tačiau sutalpintų šeimą ir svečius. Ne ką mažiau svarbu ir kokybė – juk stalas naudojamas kasdien, todėl jo paviršius ir konstrukcija turi būti tvirti ir ilgaamžiai. Elda.lt rasite platų virtuvės stalų pasirinkimą – įvairių dydžių, aukščių, stilių ir dizainų stalai papuoš Jūsų virtuvės ar valgomojo erdvę ir taps neatsiejama linksmų susibūrimų dalimi.

Didelėse erdvėse tiks dideli, klasikinio stiliaus stalai, mažesnėse – minimalistinio stiliaus mažesni, tačiau jei Jūsų virtuvės erdvė nedidelė, o prie stalo norite sutalpinti kuo daugiau žmonių, puiki išeitis bus ištraukiamas virtuvės stalas. Praplėčiamų virtuvės stalų dydžiai įvairuoja nuo nedidelių, tinkančių mažoms erdvėms, iki ilgų ar plačių, kurie, reikalui esant, gali būti dar labiau padidinami, taigi sau tinkamą variantą ras kiekvienas. Prie įvairių spalvų ir dizainų stalų puikiai derės Elda.lt asortimente esančios kėdės, kuriose įsitaisę jaukiai leisite neįkainojamas akimirkas su šeima ir draugais.

DAUGIAU