Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Prieškambario spintelės iš Elda.lt – tai jaukus, praktiškas ir elegantiškas baldas prieškambariui. Daugybė modelių – tiek išskirtiniu prieškambario akcentu galinčių tapti spintelių, tiek universalaus dizaino baldų – leis išsirinkti tokį, kuris tiks būtent Jūsų namams. Juk prieškambaris yra erdvė, kurią pirmąją pamato čia apsilankę svečiai, o dar svarbiau – Jūs, grįžę namo.

Elda.lt asortimente yra ne tik įvairių dizainų, tačiau ir įvairių dydžių prieškambario spintelių. Prieškambario spintelė – tai itin tinkamas baldas, kai prieškambario erdvėje yra nedaug vietos ir, pavyzdžiui, netelpa didelė spinta. Tvarkai palaikyti ypač pasitarnauja spintelės batams, kurios neužima daug vietos, tačiau yra talpios ir padeda išvengti chaoso prieškambaryje. Pasirinkti prieškambario spintelę galite pagal savo poreikius – su lentynomis ar stalčiais, su vienomis durelėmis ar daugiau, didesnę ar mažesnę, o jei prieškambaryje vietos užtektinai ir norite maksimaliai tvarkingos ir organizuotos erdvės – prie spintelių derinkite spintas, lentynas, kabyklas ir veidrodžius. Prieškambaris – tai ta erdvė, kurioje ne tik telpa galybė Jūsų daiktų, drabužių, batų, tačiau ir kambarys, kuris yra tarsi namų veidrodis. Jaukus ir tvarkingas prieškambaris – tai jaukūs ir tvarkingi namai.

DAUGIAU