Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Vaiko ar jaunuolio kambaryje, rodos, telpa visas jo gyvenimas: čia vaikas žaidžia, mokosi, ilsisi, pasikviečia draugus ir leidžia daug laiko. Tai asmeninė vaiko erdvė, kuri turėtų atspindėti jo asmenybę, pomėgius, įpročius, kasdienes veiklas. Čia turi būti patogu mokytis ir jauku miegoti, drąsu kurti ir smagu bendrauti. Vaiko kambario baldai – rašomasis stalas, kėdė, lentynos, spintos, lova – kuria funkcionalią ir kasdieniams poreikiams pritaikytą erdvę, tačiau būtent įvairūs interjero akcentai, tokie kaip sėdmaišiai, foteliai ar pufai, kuria žaismingą ir išskirtinį kambarį.

Elda.lt siūlomi sėdmaišiai, foteliai ir pufai gali tapti ryškiu Jūsų vaiko kambario akcentu – ypač jei kiti baldai yra neutralių spalvų. Žinoma, siūlome ir šviesių, neutralių spalvų pufus, sėdmaišius ir fotelius, kurie tiks prie įvairių interjerų. Minkšti ir patogūs foteliai, pufai ir sėdmaišiai ne tik kurs žaismingą ir unikalią erdvę, tačiau taip pat taps vieta knygai skaityti, ilsėtis ar kurti. Elda.lt siūlo įvairių dydžių ir dizainų fotelius, sėdmaišius ir pufus – iš asortimento sau patinkantį baldą išsirinks ir vaikas, ir jaunuolis. Gal tai jaukus sėdmaišis, o gal stilingas pufas, ant kurio bus patogu ne tik sėdėti, bet ir, pavyzdžiui, žaisti salo žaidimus. O gal tinkamiausias variantas Jūsų vaiko kambariui – patogus pufas su daiktadėže daiktams laikyti ar didelis fotelis su miegamuoju mechanizmu. Elda.lt rasite jaukių sėdmaišių, pufų ir fotelių, kurie papildys vaiko kambario interjerą jaukumu ir spalvomis.

DAUGIAU