Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Turbūt daugelis žinome, kad miegodami praleidžiame didelę dalį savo gyvenimo – net trečdalį. Tačiau ar žinojote, kad vidutiniškai septynis metus per visą gyvenimą praleidžiame bandydami užmigti? Tai priklauso nuo daug faktorių, bet ar nebūtų puiku, jei galėtume sutaupyti šį laiką išsirinkę patogius miegamojo baldus? Elda.lt rasite kokybiškam poilsiui reikalingus baldus ir susikursite savo norimą poilsio erdvę – ar tai būtų didelė dvigulė lova ir minkštas čiužinys, ar viengulė lova ir kietas čiužinys – visi miegamojo baldai Jums pasiekiami internetu.

Miegamojo baldai, ypač miegamojo lova, turi būti patogūs ir atitinkantys Jūsų poreikius. Miegamojo lova – tai Jūsų miegamojo interjero pagrindinis akcentas, todėl čia turi derėti estetika ir funkcionalumas. Labai svarbu išsirinkti ir kitas miegamojo interjero detales – funkcionalūs naktiniai staliukai, netvarką paslepiančios spintos stumdomomis durimis, miegamajį puošiantys kosmetiniai staliukai ir pakabinami veidrodžiai sukurs ramiam poilsiui tinkamą aplinką.

Elda.lt rasite platų kokybiškų miegamojo baldų pasirinkimą. Čia galite susikomplektuoti miegamojo baldus iš asortimento išsirinkę atskirus baldus, kurių pasiūla gausi: didelės dvigulės lovos, čiužiniai, antčiužiniai, spintos stumdomomis durimis, komodos su stalčiais, naktiniai staliukai, konsolės, kušetės, kosmetiniai staliukai, lovų grotelės, miegamojo foteliai ir kt. Arba galite dar labiau palengvinti sau miegamojo interjero planavimą ir užsisakyti miegamojo baldų komplektą. Mėgstantiems tradicijas ir klasiką – klasikiniai miegamojo komplektai, minimalizmą – skandinaviško stiliaus miegamojo baldai ar baldai iš modernaus stiliaus kolekcijų.

DAUGIAU