Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Iki -10%
OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai
NUOTRAUKOS
OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai
OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai
OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai
OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai
OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai

OLIMPUS dvipusis trijų sluoksnių viskoelastinis putų poliuretano čiužinys miegamojo lovai

Kaina:
Kaina:
Kaina: Skaičiuotina
Sutaupote:
Created by OWEXX Papildomi prekės parametrai
* Būtina pasirinkti prekės parametrus

Pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS -100% € 0,00 € 100,00 Atsiėmimas ELDA baldų parduotuvėse NEMOKAMAS D.U.K. Dažniausiai užduodami klausimai

Išmatavimai ir pasirinkimai skiltyje "papildomi prekės parametrai".
OLIMPUS – tai išskirtinai elastingas, trijų sluoksnių čiužinys su ortopedinėmis savybėmis. Ypatingam komfortui pasiekti, čiužinio branduolys susideda net iš kelių skirtingų sluoksnių, skirtingo tankio bei pjaustymo derinio.

Čiužinio ypatybės:
turintis ortopedinių savybių;
palaikantis natūralią stuburo padėtį;
prisitaikantis prie kūno fizinių išlinkimų;
atpalaiduojantis;
suteikiantis taisyklingą kūno atramą;
komfortabilus;
dvipusis: kietesnė, minkštesnė pusės.

Atvirų porų elastinis putų poliuretanas, kitaip dar vadinamas HR putų poliuretanu, šaltomis putomis išsiskiria savo sugebėjimu tiksliai atkartoti žmogaus kūno kontūrus, ilgaamžiškumu ir geromis ventiliacinėmis savybėmis. Čiužinio OLIMPUS branduolys yra iš HR padidinto elastingumo poliuretano, pjaustyto 7 minkštumo zonomis.

Pristatome praktišką, dvipusį čiužinį, kuris, priklausomai nuo pasirinktos pusės, gali būti vidutinio ar minkštesnio miego pagrindu. Atkreipiame dėmesį į zoninį čiužinio branduolio bei viršutinių jo sluoksnių zoninį segmentavimą. Kokybiškas zoninis pjaustymas paverčia paprastą elastinio putų poliuretano sluoksnį geru ir patogiu čiužinio branduoliu, o skirtingų putų bei jų tankių derinys suteikia kūnui malonesnę ir patogesnę atramą.

Sukūrėme brėžinį ir išpjaustėme čiužinį septyniomis anatominėmis zonomis, kad suteiktų kūnui taisyklingą miego atramą, bet kartu jaustųsi kuo daugiau komforto. Ypatingam komfortui pasiekti, viena čiužinio pusė dengta 5 cm  pjaustyta viskoelastine medžiaga. Tai prie kūno prisitaikanti, spaudimą mažinanti medžiaga, dėl savo unikalių savybių užtikrina ženkliai mažesnį spaudimą sunkiausioms kūno vietoms. Šiame čiužinyje viskoelastinio putų poliuretano aukštis kaip tik toks, kad suaugusio žmogaus kūnas gali jį pajausti. Viskoelastinis putų poliuretanas į save sugeria žmogaus kūno svorį, todėl ant čiužinio atsigulęs žmogus tarsi atsiduria nesvarumo būsenoje, atsipalaiduoja ir pasineria į ramų, niekieno netrikdomą miegą. O kita, kietesnioji čiužinio pusė, dengta 6 cm pjaustyto putų poliuretano sluoksniu.

Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, laidžios orui bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos.

Čiužinio užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažo, kuris impregnuotas Aloe Vera ekstraktu – tai originali medžiaga, vertinama dėl higieninių savybių, nes alavijas naikina dulkių erkutes ir susikaupusias bakterijas. Pluoštas su alijošiaus ekstraktu yra laidus orui, idealiai sugeria drėgmę. Visas čiužinio užvalkalo kraštines juosia  10 cm 3D tinklelis, kuris taip pat padidina oro laidumo galimybes. Užvalkalas yra  daigstytas antialergine medžiaga, kuri apsaugo nuo dulkių erkučių veisimosi. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti maksimalią higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40ºC temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu.
Galima pasirinkti užvalkalą iš septynių variantų.
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 19 cm.

Čiužinio techninis aprašymas:
viskoelastinė medžiaga (T-50kg/m³) – 5 cm;
padidinto elastingumo 7 zonų, pjaustytas putų poliuretanas HR (T-42 kg/m³) – 7 cm;
putų poliuretanas (T-38 kg/m³) – 6 cm;
ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120 kg;
lovos pagrindas – grotelės.

Čiužinys – dvipusis.  

Garantija – 5 metai.

Klauskite

Blog interjero
patarimai