Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kai pagalvojame apie valgomojo kėdžių pasirinkimą namams, pirmieji du kriterijai, ateinantys į galvą, greičiausiai yra patogumas ir estetika. Patogumas yra savaime suprantamas, o gražūs baldai puošia namų interjerą. Juk dažniausiai prie valgomojo stalo susiburiame su šeima, vaišiname svečius, švenčiame šventes, todėl norisi, kad valgomojo kėdės būtų ne tik funkcionalios ir komfortiškos, tačiau ir gražios, papildančios kuriamą namų interjerą.

Elda.lt parduotuvėje valgomojo kėdes išsirinks kiekvienas. Įvairių spalvų – tiek pagyvinančios interjerą, tiek neutralių atspalvių; įvairiausių dizainų – nuo elegantiškų formų ir minimalistinių linijų iki įdomių ir netikėtų sprendimų. Įvairių stilių kėdės – nuo skandinaviško iki klasikinio, nuo modernaus iki provanso – leis ne tik džiaugtis skoninga namų erdve, tačiau ir neatsilikti nuo naujausių interjero tendencijų. Pavyzdžiui, skirtingų kėdžių derinimo vienoje erdvėje.

Valgomojo kėdės gali būti derinamos su Elda.lt siūlomais valgomojo stalais, indaujomis, svetainės baldais – kai viskas vienoje vietoje, planuoti ir derinti daug paprasčiau. Paverskite savo svetainės ir valgomojo erdvę vieta, kurioje norisi leisti laiką!

DAUGIAU