Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Minkšti baldai – tai pagrindinis svetainės elementas. Sofos, minkšti kampai, pufai, foteliai – susėdę ant jų ilsimės, bendraujame, kartais – miegame. Todėl nenuostabu, kad vienas pirmųjų dalykų, ateinantis į galvą pagalvojus apie minkštus baldus svetainėje, yra patogumas. Žinoma, estetika taip pat ne paskutinėje vietoje, tačiau visų pirma baldas turėtų būti toks, kad ant jo įsitaisius būtų patogu ir jauku. Elda.lt siūlo minkštus baldus svetainei, suderinčius estetiką ir funkcionalumą.

Elda.lt rasite įvairių dydžių ir dizainų sofų, minkštų kampų, fotelių, pufų. Tamsių, ryškių ir neutralių spalvų, su poilsio mechanizmu ir be, skandinaviško, modernaus, klasikinio, industrinio, provanso stiliaus minkšti baldai tiks įvairaus dydžio svetainėms, o taip pat juos lengvai pritaikysite prie savo interjero. Jaukiems vakarams su draugų kompanija tiks dideli minkšti kampai, o poilsiui su knyga pasitarnaus patogūs foteliai reglaineriai ar dvivietės sofos su poilsio mechanizmu. Norėdami kurti klasikinį stilių svetainės erdvėje išsirinkite derančius baldus – fotelius, sofas ir pufus, o siekdami žaismingumo ir išskirtinių akcentų galite derinti minkštus baldus iš skirtingų kolekcijų. Elda.lt minkšti baldai svetainei – tai estetika ir patogumas viename.

DAUGIAU