Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kosmetiniai staliukai – tai elegantiškas miegamojo erdvės elementas. Tai ir estetiškas interjerą papildantis, ir funkcionalus baldas – kosmetiniai staliukai yra skirti grožio ir kosmetikos priemonėms, papuošalams ir kitiems asmeniniams daiktams organizuoti. Kosmetikos staliukų dizainas gali būti įvairus – nuo klasikinio iki skandinaviško stiliaus, tačiau visi jie liudija apie namų šeimininkų įpročius, kasdienius ritualus ir rūpinimosi savimi svarbą.

Kosmetinis staliukas suteikia miegamojo kambario erdvei prabangos jausmą. Staliukas, kurį išsirinksite, padės kurti bendrą miegamojo atmosferą, taps Jūsų kasdienių ritualų dalimi. Tai ne tik vieta patogiai pasipuošti, bet ir kosmetikai, papuošalams ar kitoms smulkmenoms laikyti. Klasikinio, modernaus, industrinio, provanso ir skandinaviško stiliaus kosmetiniai staliukai gali tapti miegamojo akcentu. Erdviame miegamajame ar esant daug vietos drabužinėje rinkitės didesnį, talpesnį kosmetinį staliuką, o mažesnėje erdvėje puikiai tiks minimalistinio stiliaus nedidelis staliukas. Prie Elda.lt išsirinkto kosmetinio staliuko derės čia siūlomos komodos, spintos ir spintelės prie lovos.

DAUGIAU