Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Daiktadėžė – universali namų detalė, turinti ne vieną panaudojimo būdą. Kur statysite, su kokiais baldais derinsite, ką joje laikysite priklauso nuo Jūsų, o Elda.lt išsirinkta kokybiška daiktų laikymo dėžė tarnaus ilgai. Daiktadėžės gali tapti įdomia, jaukia namų interjero detale, taupančia vietą namuose ir saugančia įvairiausius daiktus – nuo vaikų žaislų iki patalynės, nuo drabužių iki smulkiosios elektronikos ar stalo žaidimų, nuo Kalėdinių dekoracijų iki batų.

Elda.lt siūlomos daiktadėžės yra tvirtos, kokybiškos, talpios ir universalaus dizaino – natūralios medžio spalvos derės prie įvairių interjerų, o kokybiškos LMDP ir MDF medžiagos užtikrina baldo ilgaamžiškumą. Stilinga daiktadėžė ne tik papuoš namų interjerą, bet ir sutaupys vietos namuose ir padės palaikyti tvarką. Daiktadėžė gali tapti prisiminimų saugojimo vieta – sudėkite čia nuotraukas ir albumus, kelionių suvenyrus, o galbūt išaugtus vaikų drabužius – daiktadėžėje sudėti daiktai bus lengvai pasiekiami. Daiktadėžėje patogu laikyti sezoninius drabužius ar avalynę, šventines dekoracijas, stalo žaidimus, knygas; dienos pabaigoje sumeskite į ją vaikų žaislus ar pledus ir džiaukitės tvarkingais namais. Talpi daiktadėžė taps nepakeičiamu baldu, norint palaikyti tvarką ar suteikti namams jaukumo.

DAUGIAU