Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kai renkate baldus vaiko kambariui, atsižvelkite į vaiko poreikius, amžių, pomėgius. Vaikų kambario baldai pradinukui skirsis nuo tų, kuriuos išrinksite darželinukui ar paaugliui. Apgalvokite, koks rašomasis stalas bus patogus mokyklą lankančiam vaikui, o jei Jūsų vaikas dar ne mokyklinio amžiaus, palikite erdvės reikalingiems ateityje vaikiškiems baldams, kad vaiko kambarys augtų kartu su Jūsų vaiku. Taip pat svarbu, ar tai vieno, ar dviejų vaikų kambario interjeras, o gal kambariu dalinsis ir daugiau Jūsų atžalų. Baldai vaikams privalo būti kokybiški ir saugūs – tokius ir siūlome Elda.lt internetinėje parduotuvėje.

Vaiko kambario planavimas išsiskiria tuo, kad jame atidžiai reikia padalyti erdvę į kelias dalis, pagal jos funkcijas. Vaiko kambaryje turi atsirasti vieta patogiai vaikiškai lovai, rašomajam stalui ir ergonomiškai kėdei bei erdvė žaidimams. Vaikiškos lovos turėtų būti ne tik patogios, bet ir patrauklios mažajam kambario savininkui, o vaikiškos spintos, spintelės, lentynos ar komodos – saugios ir lengvai pasiekiamos. Žaismingumo kambariui suteiks vaikiški sėdmaišiai, foteliai ir pufai bei mielos interjero detalės.

Elda.lt siūlo itin platų vaikiškų baldų asortimentą – čia rasite baldų tiek paaugliams, tiek darželinukams. Vaikiškos lovos, modernios kušetės jaunuoliui, rašomieji stalai vaikams, dviaukštės lovos, patogios vaikiškos mokyklinės kėdės, lentynos, komodos, vaikiškos kėdutės ir staliukai – paverskite vaiko kambarį erdve, kurioje gera būti. Galvos skausmą dėl skirtingų baldų pasirinkimo gali išspręsti vaikiški baldų komplektai – galbūt Jums aktualus žaismingas vaikų kambario baldų komplektas, o gal ieškote, koks jaunuolio baldų komplektas būtų tinkamas paaugliui? Visa tai rasite internetinėje baldų parduotuvėje Elda.lt – nuo vaikiškos kėdutės iki mokyklinės kėdės, nuo vaikiško staliuko iki rašomojo stalo jaunuoliui.

DAUGIAU