Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Siekdami geriausių darbo rezultatų turėtume apsvarstyti ir apie patogų bei funkcionalų biuro ar darbo kambario išdėstymą. Ergonomiška darbo vieta padės susikaupti, nepavargti ir efektyviai atlikti užsibrėžtus darbus. Biuro interjeras gali lemti darbuotojų nuotaiką, našumą – juk jame praleidžiame didžiąją dalį savo dienos. Todėl patogūs biuro stalai, ergonomiškos biuro kėdės, talpios biuro komodos, spintos ir lentynos bei apgalvotos interjero detalės sukuria atmosferą, kurioje darbas tampa produktyvus ir smagus.

Biuro kėdė, stalas ar komoda – tai ne tik būtinos darbui priemonės, tačiau ir detalės, formuojančios Jūsų įmonės veidą. Tiek naujai priimami darbuotojai, tiek atvykę klientai ar svečių delegacijos pirmąjį įspūdį apie įstaigą gali susidaryti pažvelgę į jos interjerą, todėl svarbu išsirinkti tinkamus baldus tiek darbuotojams, tiek vadovams, tiek biuro lankytojams. Jei norite vientiso įvaizdžio rinkitės biuro baldų kolekcijas – taip būsite tikri, kad visi biuro baldai derės tarpusavyje.

Darbuotojai įvertins Jūsų pastangas sukurti jiems ne tik gražią, bet ir patogią darbo aplinką. Puikus sprendimas – išmanusis darbo stalas, kurio reguliuojamas aukštis užtikrina ergonomiškumą ir prisitaikymą prie kiekvieno darbuotojo poreikių. Elda.lt internetinėje baldų parduotuvėje rinkitės iš plataus biuro baldų asortimento – kokybiškos biuro kėdės, išmanieji reguliuojamo aukščio biuro stalai, biuro spintelės, spintos ir komodos, biuro lentynos – viskas pagal Jūsų poreikius ir skonį.

Dabar itin populiarus tapo darbas iš namų. Jei Jūsų darbo vieta namuose, nepamirškite tinkamai jos įsirengti. Dirbant iš namų svarbu atskirti darbo ir poilsio vietas. Susikurkite tokią darbo erdvę, kurioje patogu dirbti, kur galėsite susikaupti ir neblaškys kiti buities rūpesčiai. Mūsų siūlomame biuro baldų asortimente rasite baldų, tinkamų susikurti darbo vietai namuose – ergonomiškos biuro kėdės, patogūs stalai kompiuteriui, išmanieji darbo stalai, kampiniai rašomieji stalai, biuro spintelės ir kt.

DAUGIAU