Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Korpusiniai svetainės baldai – tai stalai, žurnaliniai ar kavos staliukai, staliukai transformeriai, komodos, lentynos, spintelės, TV staliukai, vitrinos ir indaujos, sekcijos, stalai konsolės – kitaip sakant, visi svetainės baldai, išskyrus minkštus baldus. Taigi be korpusinių baldų neišsiversime nei vienos svetainės interjere, svarbu pasirinkti, kokie baldai tinkami būtent Jums.

O rinktis tikrai yra iš ko – ypač kai Elda.lt siūlo tokį platų korpusinių svetainės baldų asortimentą. Nuo skandinaviško iki provanso, nuo modernaus iki klasikinio stiliaus korpusinių svetainės baldų – komplektuoti svajonių svetainės erdvę galite tokią, kokią tik norite. Tinkamo dizaino spalvos ir stiliaus korpusinius svetainės baldus tikrai rasite, svarbiausia išsirinkti tokius, kurie tiktų Jūsų svetainės dydžiui ir kasdienio gyvenimo poreikiams. Jei svetainės erdvė yra didelė, puikiai tiks sekcija, atliekanti ir TV staliuko funkciją – toks baldas ne tik užpildys erdvų kambarį, tačiau taps vieta knygoms, stalo žaidimams, indams ir kitiems daiktams susidėti. Jei svetainės erdvė nedidelė, puikiai gali tikti tokie korpusiniai svetainės baldai kaip nedidelis kavos staliukas ar stalas transformeris bei stilingas TV staliukas. Indaujos ir vitrinos bei atviros lentynos puikiai tiks jei norite išdėlioti savo gražiausius indus, nuotraukų rėmelius ar knygas, o komodos ir spintelės tiks daiktams paslėpti ir tvarkai palaikyti. Korpusiniai svetainės baldai, kuriuos siūlo Elda.lt, įsilies į Jūsų svetainės interjerą ir papuoš jį sukurdami erdvę, iš kurios nesinorės išeiti.

DAUGIAU