Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kurdami vaiko kambarį greičiausiai norime ne tik sutalpinti visus reikalingus daiktus ir drabužius, tačiau ir rinktis tokius baldus, kurie būtų patogūs pačiam vaikui. Spintelė – puikus baldas tiek vaiko daiktams organizuoti, tiek jo / jos savarankiškumui ugdyti. Talpiose lentynose ir stalčiuose tilps ir drabužiai, ir žaislai, ir knygos, ir mokykliniai reikmenys.

Spintelės vaiko kambaryje yra itin populiarus baldas, kadangi jos yra neaukštos, tačiau talpios – todėl palaikyti tvarką vaiko kambaryje itin lengva, o prie kambario organizavimo prisidėti gali ir mažasis kambario gyventojas, kadangi tiek spintelių stalčiai, tiek lentynos yra lengvai pasiekiamos. Vaikui puikiai pavyks pačiam susitvarkyti žaislus ar išsirinkti drabužius. Elda.lt siūlomos vaikiškos spintelės yra įvairiausių dizainų ir stilių – jas lengvai galite derinti su kitais vaiko kambario baldais. Čia siūlomos vaikiškos spintelės su stalčiais, durelėmis, lentynomis, įvairių dydžių ir spalvų – rinkitės jas kartu su vaiku, juk ten „gyvens“ mylimiausi žaislai, įdomiausios knygos ir gražiausi drabužiai!

DAUGIAU