Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Veidrodis prieškambaryje – tai ne tik funkcionali, tačiau ir estetinę funkciją atliekanti interjero detalė, prisidedanti prie jaukios prieškambario atmosferos kūrimo. Net ir mažam prieškambariui veidrodis suteikia erdvumo, atvirumo įspūdį, o taip pat įneša daugiau šviesos, atspindėdamas tiek natūralų, tiek dirbtinį apšvietimą. Jaukus ir erdvus prieškambaris – tai pirmoji erdvė, kuri matoma, užėjus į namus. O juk pirmasis įspūdis, namų jausmas – tiek Jums, tiek svečiams – itin svarbus.

Dailus veidrodis taps Jūsų prieškambario interjerą jungiančiu elementu, tačiau neverta pamiršti ir jo funkcionalumo – juk tai bene tiek pat svarbi detalė, kaip ir spintelė batams ar spinta lauko drabužiams pakabinti. Veidrodžio dydį pasirinkite tiek atsižvelgę į prieškambario dydį, tiek į savo poreikius. Galbūt savo aprangą derinate prie didelio veidrodžio drabužinėje – tuomet prieškambaryje reikalingas nedidelis veidrodis greitam žvilgsniui prieš išeinant. O galbūt Jums reikalingas didelis veidrodis, kuriame tilps atvaizdas visu ūgiu. Elda.lt rasite įvairaus dydžio veidrodžių, o jei prie veidrodžio reikalingi ir derantys baldai – taip pat galite išsirinkti prieškambario baldų komplektą su spintele, kabykla, lentynomis.

DAUGIAU