Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Iki -10%
Nauja
ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI
NUOTRAUKOS
ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI
ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI
ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI
ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI
ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI
ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI
ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI

ROYAL REST MAX, lova, MAGRĖS BALDAI

Kaina:
Kaina:
Kaina : Kaina nuo: Skaičiuotina
Sutaupote:
Created by OWEXX Papildomi prekės parametrai
* Būtina pasirinkti prekės parametrus

NEMOKAMASPristatymas Lietuvoje
nuo 1 darbo dienos
-100% € 0,00 € 100,00
Atsiėmimas ELDA baldų parduotuvėse NEMOKAMAS 365 d. GRĄŽINIMAS 365 dienų pinigų grąžinimo garantija D.U.K. Dažniausiai užduodami klausimai

Specifikacija

 

Išmatavimai - prekės parametruose.

 

Aprašymas

 


Patogus ir minkštas galvūgalis suteiks miegamojo kambariui modernumo ir patogumo skaitant knygas lovoje.
Lovą galima pasirinkti su ant galvūgalio montuojamais šviestuvais arba be jų. aip pat galima pasirinkti lovos apšvietimą, kuris tvirtinamas po patalynės dėže. Pastaroji sistema reaguoja į judesį ir įsijungia lipant iš lovos ir padėjus kojas ant grindų. Tai neryškus apšvietimas, kuris neišbudins, jei prireikia atsikelti nakties metu ir netrukus vėl grįžti į lovą
Galvūgalio apšvietimą galite rinktis iš dviejų skirtingų šviestuvų tipų bei atitinkamų spalvų paletės: AP06, AP07 ir AP08 - dvi lemputes valdomos prisilietimu, pasirenkama iš trijų spalvų; AP03 ir AP04 -  šviestuvai su integruotomis USB įkrovimo jungtimis, valdomos prisilietimu, galima rinktis iš dviejų spalvų.
Jūsų patogumui lovoje galima įmontuoti USB jungčių komplektą. 
Lovoje įmontuotоs dvi patalynės dėžės, atidaromos kojūgalyje, kurias atidarius maksimaliai - lankstai fiksuoja padėtį, kad saugiai sudėtumėte/išimtumėte daiktus. Daiktadėžėse integruotos ventiliacinės ertmės užtikrina gerą oro laidumą ir čia laikomi daiktai išlieka gaivūs.
Lova pagaminta iškart su čiužiniu ir antčiužiniu, todėl jais nereikės rūpintis papildomai. Čiužinys sukurtas pagal „Spring Box“ principą, kuriam naudojamos kišeninio tipo („Pocket“) spyruoklės. „Spring Box“ yra efektyvus būdas lovai paaukštinti, padaryti ją patogesne ir užtikrinti, kad čiužinys ilgiau išlaikytų funkcines savybes. Jį sudaro tvirtas medinis rėmas, aptrauktas medžiaga. Šis gaminys dedamas ant pagrindinio lovos rėmo, o po to klojamas antčiužinis. Antčiužinį galima nusegti užtrauktuku. Jo viršutinė dalis padengta specialiu audiniu, kuris leidžia kūnui kvėpuoti.
Priklausomai nuo kambario dizaino, poreikių bei miegojimo įpročių, galite papildomai pasirinkti atskirai montuojamą kojūgalį. Jo spalva ir medžiagiškumas bus toks pats kaip ir visos lovos.
Beržo medienos kojelės, kurių spalvą galima rinktis. 
Kojelių aukštis - 13 cm.
Pagaminta Lietuvoje. 

Garantija 2 metai.

Klauskite

Miegamasis

Blog interjero
patarimai