Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
-15%
Top
NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas
NUOTRAUKOS
NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas
NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas
NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas
NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas
NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas

NOLA 2 NATŪRALUS ĄŽUOLAS kavos staliukas

Kaina:
Kaina:
Kaina : Kaina nuo: Skaičiuotina
Sutaupote:
* Būtina pasirinkti prekės parametrus

NEMOKAMASPristatymas Lietuvoje
nuo 1 darbo dienos
-100% € 0,00 € 100,00
Atsiėmimas ELDA baldų parduotuvėse NEMOKAMAS 365 d. GRĄŽINIMAS 365 dienų pinigų grąžinimo garantija D.U.K. Dažniausiai užduodami klausimai

Specifikacija

 

Išmatavimai - 90 x 90 x 45 cm (P x G x A).
Baldai gaminami iš natūralaus ąžuolo.
Spalva - natūralus ąžuolas.
Ąžuolo faneruotė.
Baldas nesurinktas.
Pagaminta Danijoje.

NO baldų kolekcijos pasirinkimas  NO baldų kolekcijos pasirinkimas

 

Aprašymas

 

NOLA 2 kavos staliukas – tai ne tik funkcionalus baldas, bet ir skandinaviško stiliaus šedevras, kuris puikiai atspindi šio dizaino krypties estetiką ir natūralumo grožį. Šis staliukas, pagamintas iš natūralaus ąžuolo ir ąžuolo faneruotės, yra ne tik praktiškas, bet ir elegantiškas interjero akcentas.

Medžio natūralumas suteikia NOLA 2 staliukui šiltą ir jaukų charakterį. Naudojant natūralų ąžuolą, betonas, šis staliukas tampa ne tik baldų elementu, bet ir estetiniu akcentu jūsų namuose. Aukštos kokybės medžio faneruotė ne tik išlaiko ąžuolo struktūrą, bet ir suteikia staliukui ilgaamžiškumo.

Skandinaviško stiliaus dizainas, kurį atspindi NOLA 2, puikiai derinasi su šiuolaikiškomis tendencijomis. Staliuko formos yra paprastos, švarios ir harmoningos, o tai yra būdinga šiam stiliaus krypčiai. Minimalizmas ir natūralios medžiagos yra esminiai bruožai, kurie leidžia šiam kavos staliukui išsiskirti kaip subtilus ir išskirtinis elementas jūsų gyvenamojoje ar svetainės erdvėje.

NOLA 2 kavos staliukas tampa ne tik vieta, kur galima patogiai laikyti jūsų kavos puodelį, bet ir stilinga detalė, kuri gali pridėti jaukumo ir šilumos jūsų namams. Staliuko pavadinimas - NOLA 2 - gali atspindėti šviežumą, eleganciją ir šiuolaikiškumą, kurį šis baldas atneš į jūsų erdvę.

NOLA 2 kavos staliukas yra ne tik praktiškas, bet ir išraiškingas baldas, kuris gali patenkinti tiek funkcionalumo, tiek estetinio dizaino poreikius. Jis puikiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui, kurdamas subtilų ir šiuolaikišką atmosferą jūsų patalpose. Šis kavos staliukas yra daugiau nei tik baldas – jis yra stiliaus elementas, kuris prideda individualumo ir elegancijos jūsų namams.

Garantija 2 metai.

Klauskite

Valgomasis

Blog interjero
patarimai