Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Iki -10%
TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI
NUOTRAUKOS
TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI
TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI
TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI
TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI
TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI
TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI
TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI
TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI

TITAN A1 miegamas kampas, MAGRĖS BALDAI

Kaina:
Kaina:
Kaina : Kaina nuo: Skaičiuotina
Sutaupote:
Created by OWEXX Papildomi prekės parametrai
* Būtina pasirinkti prekės parametrus

NEMOKAMASPristatymas Lietuvoje
nuo 1 darbo dienos
-100% € 0,00 € 100,00
Atsiėmimas ELDA baldų parduotuvėse NEMOKAMAS 365 d. GRĄŽINIMAS 365 dienų pinigų grąžinimo garantija D.U.K. Dažniausiai užduodami klausimai

Specifikacija

 

Išmatavimai - 246,5 x 153 x 88,5 cm (P x G x A).
Miegamo mechanizmo matmenys: 224,2 x 126 cm.
Galima rinktis kampo pusę. Pasirinkimą atlikite skiltyje "papildomi prekės parametrai".
Minkštas kampas TITAN su miegamuoju mechanizmu ir patalynės dėže kasdieniam naudojimui. 
Dėl pakėlimo lankstų viršutinė baldo dalis lieka atvira, todėl galima į ją patogiai ir saugiai sudėti daiktus. Daiktadėžėje integruotos ventiliacinės ertmės užtikrina gerą oro laidumą ir čia laikomi daiktai išlieka gaivūs.
Čiužinio pagrindas sudarytas iš standaus zonomis suskirstytų kišeninių mikrospyruoklių bloko, kuris garantuoja maksimalų sedėjimo komfortą.
Platus kojelių spalvos pasirinkimas.
Baldo konstrukcija iš itin patvarios buko medienos. 
Platus audinių pasirinkimas.
Kiekvienam pasirinkimui turime itin platų spalvų spektrą.
Priklausomai nuo pasirinkto audinio ar natūralios odos kaina gali keistis.
Pagaminta Lietuvoje. 

 

Aprašymas

 

Minkštas kampas TITAN išsiskiria ne tik elegancija, bet ir aukštu komfortu, atitinkančiu šiuolaikines gyvenimo būdo reikalavimus. Šio kampo čiužinio pagrindas yra kruopščiai sukonstruotas iš standaus zonomis suskirstytų kišeninių micro spyruoklių bloko, užtikrinančio optimalų palaikymą ir sėdėjimo patogumą.

Svarbiausia savybė, išsiskirianti TITAN, yra jo platus kojelių spalvos pasirinkimas. Tai suteikia jums galimybę tinkamai derinti šį kampą prie jūsų namų interjero ir kitų baldų, suteikiant jums visišką laisvę eksperimentuoti su spalvomis ir sukurti harmoningą erdvę.

Baldo konstrukcija yra pagaminta iš itin patvarios buko medienos, kuri užtikrina ne tik stabilumą, bet ir ilgaamžiškumą. Ši medžiaga yra žinoma savo tvirtumu ir atsparumu, todėl TITAN kampas yra ne tik stilingas, bet ir patikimas baldas, atlaikantis ilgalaikį naudojimą.

Didelis platus audinių pasirinkimas leidžia jums sukurti išskirtinį dizainą, atitinkantį jūsų asmeninius skonius ir interjero poreikius. Nu nuo šilko ir medvilnės iki patvaraus aksomo arba šiuolaikiško poliesterio - kiekvienas gali rasti savo mėgstamą audinį, kuris ne tik atitiks vizualinius poreikius, bet ir pripažins komforto standartus.

TITAN minkštas kampas yra ne tik baldas, bet ir investicija į jūsų komfortą ir stilių. Jo išskirtinės savybės ir kokybė užtikrina, kad šis kampas bus ne tik vizualiai patrauklus, bet ir ilgalaikis sprendimas jūsų gyvenamojoje erdvėje. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia subalansuoto ir komfortiško interjero.

Garantija 2 metai.

Klauskite

Valgomasis

Blog interjero
patarimai