Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Iki -10%
Nauja
PALERMO skandinaviško stiliaus kontinentinė dvigulė lova miegamojo kambariui PALERMO skandinaviško stiliaus kontinentinė dvigulė lova miegamojo kambariui
NUOTRAUKOS
PALERMO skandinaviško stiliaus kontinentinė dvigulė lova miegamojo kambariui
PALERMO skandinaviško stiliaus kontinentinė dvigulė lova miegamojo kambariui

PALERMO skandinaviško stiliaus kontinentinė dvigulė lova miegamojo kambariui

Kaina:
Kaina:
Kaina : Kaina nuo: Skaičiuotina
Sutaupote:
Created by OWEXX Papildomi prekės parametrai
* Būtina pasirinkti prekės parametrus

NEMOKAMASPristatymas Lietuvoje
nuo 1 darbo dienos
-100% € 0,00 € 100,00
Atsiėmimas ELDA baldų parduotuvėse NEMOKAMAS 365 d. GRĄŽINIMAS 365 dienų pinigų grąžinimo garantija D.U.K. Dažniausiai užduodami klausimai

Specifikacija

 

Išmatavimai ir pasirinkimai skiltyje "papildomi prekės parametrai".
Prekės parametruose pateikti išoriniai baldo parametrai su 5/10 cm kojelėmis.
Modernaus skandinaviško stiliaus lova su aukštu galvūgaliu derės tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus namų interjere.
Lovos pagrindas - medinis karkasas su lentelėmis.
Lova su patalynės dėže. Lovos patalynės dėžė yra pagaminta iš tvirtos baltos plokštės, kuri yra ypač lengvai valoma.
Lovoje sumontuoti tylūs, tvirti dujiniai patalynės dėžės pakelėjai, kurie užtikrins ilgesnį naudojimo laiką. Dujinis pakėlimo mechanizmas yra itin lengvas ir užtikrina stabilų pagrindo pakėlimą.
Lovos miegamosios dalies aukštis (su antčiužiniu) - 52 cm (be kojelių).
Lovos čiužinys gaminamas iš kišeninių Pocket spyruoklių bloko ir putų poliuretano. 
Čiužinys - vidutinio kietumo.
Čiužinio ortopedinė apkrova 1 žmogui - 110 kg.
Ant lovos esantis antčiužinis gaminamas iš padidinto elastingumo putų poliuretano ir elastingo putų poliuretano. Dėl šių medžiagų antčiužinis lengvai prisitaikys prie Jūsų kūno ir taps gero miego ir poilsio garantu. 
Dėka antčiužinio yra palaikoma stabili oro cirkuliacija miego metu. Dėl oro cirkuliacijos ir gero drėgmės išgarinimo rečiau kaupiasi dulkių erkutės.
Lovos galvūgalio karkasas - natūrali mediena.
Lovos galvūgalį galima lengvai pristumti prie sienos, kadangi yra pritvirtintas prie lovos pagrindo ir nesiekia žemės.
Priklausomai nuo pasirinkto kojelių aukščio, galvūgalio aukštis gali būti nuo 110 iki 122 cm.
Kojeles galima rinktis iš natūralios medienos, metalines arba standartines plastikines. 
Kojelių aukštį galima rinktis - 5, 10 arba 12 cm.
Pasirinkus 10 ar 12 cm aukščio kojeles, po lova nesikaups dulkės, nes dulkių siurblys - robotukas galės lengvai pravažiuoti.
Pagaminta Lietuvoje.

Užsakant dvigulę lovą - dovanų balta satininė paklodė antčiužiniui.
Galima papildomai užsakyti satininę paklodę. 

 

Aprašymas

 

Modernaus skandinaviško stiliaus lova su aukštu galvūgaliu tampa puikiu pasirinkimu tiek moderniems, tiek klasikinio stiliaus namų interjerams. Jos medinis karkasas su lentelėmis ne tik suteikia tvirtumą, bet ir prideda natūralumo ir šilumos į kambarį. Šios lovos dizainas įtraukia funkcionalumą ir eleganciją, nes ji yra su patalynės dėže, kurios pagrindą sudaro tvirta baltos plokštės, lengvai valomos ir puikiai atspindinčios modernios namų priežiūros poreikius.

Dujiniai patalynės dėžės pakelėjai, sumontuoti lovos pagrindą, ne tik suteikia tylumo ir tvirtumo pojūtį, bet ir užtikrina ilgesnį naudojimo laiką. Šis dujinis pakėlimo mechanizmas yra lengvas naudoti ir suteikia stabilumo lovos pagrindui, taip pat leidžia patogiai pasiekti saugomą patalynę.

Natūralaus medžio galvūgalio karkasas puikiai harmonizuoja su visu lovos dizainu ir suteikia jai švelnumo ir natūralumo. Be to, galvūgalį galima lengvai pristumti prie sienos, nes jis pritvirtintas prie lovos pagrindo ir neprisiekia žemės. Tai suteikia papildomo funkcionalumo ir leidžia optimaliai išnaudoti kambario plotą.

Visų šių savybių derinys daro šią lovą puikiu pasirinkimu tiek norintiems pridėti modernumo akcentų į savo namus, tiek ieškantiems elegantiško, bet funkcionalaus baldų gabalo savo miegamajam. Ši lova su aukštu galvūgaliu ne tik atitiks jūsų interjero poreikius, bet ir suteiks jums patogumo ir komforto miegant. Tai yra investicija į jūsų gerovę ir namų dizainą.

Garantija 2 metai.

Klauskite

Miegamasis

Blog interjero
patarimai