Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Sofa yra pagrindinis Jūsų svetainės akcentas. Išsirinkę gražią, kokybišką ir patogią sofą galėsite visą svetainės interjerą derinti prie jos. Minkšti baldai suteikia namams jaukumo, tampa šeimos susibūrimų ir poilsio vieta.

Renkantis sofą svetainės erdvei reikėtų apsvarstyti kelis dalykus.Pirma, kokio dydžio sofa Jums reikalinga ir telpa svetainės kambaryje – gal Jums tinkama elegantiška dvivietė ar trivietė sofa, ant kurios susiburs šeima ir draugai, gal jaukus minkštas kampas, ant kurio po darbo dienos ilsinsite kojas, o gal dažnai kviesite svečius nakvynei ir Jums būtina sofa-lova. Žinoma, būtina atsižvelgti į svetainės erdvės dydį ir planą – pavyzdžiui, galbūt Jūsų kambaryje sunkiai tilps kampinė sofa, tačiau puikiai derės dvi dvivietės sofos. Taip pat nepamirškite apskaičiuoti, ar sofa-lova tilps, kai ją išskleisite.

Antra, labai svarbu sofos medžiaga ir spalva. Tai ne tik labiausiai matomos ir svetainės interjerą formuojančios stiliaus detalės, tačiau ir sofos funkcionalumo ir pritaikymo Jūsų gyvenimo būdui dalis. Rinkitės lengvai valomą audinį, perskaitykite medžiagos priežiūros taisykles, ypač jei turite vaikų ar gyvūnų, taip sutaupysite daug laiko ir finansų sofos priežiūrai.

Sofos spalva gali tiek įsilieti į bendrą svetainės vaizdą, tiek tapti ryškiausia interjero detale. Galite derinti sofos spalvą prie kitų baldų arba rinktis neutralios spalvos sofą – taip išlaikysite vientisą, minimalistinį įvaizdį. Jei norite į svetainės interjerą įtraukti spalvų ir suteikti jam žaismingumo, puikus pasirinkimas – ryškios spalvos, išskirtinė sofa. Pavyzdžiui, neutralių spalvų interjere tikrai išsiskirs raudonos, ryškiai geltonos ar žalios spalvos sofa. Jei ryški sofos spalva Jums per drąsus pasirinkimas, rinkitės skirtingų spalvų pagalvėles, kurios dar ir suteiks jaukumo.

Namuose nedaug erdvės, o gal neturite atskiro miegamojo? Tokiu atveju optimalus variantas sofa-lova. O jei kada nors svečiuose skaudėjo nugarą miegant ant išskleidžiamos sofos, nesijaudinkite. Pamirškite nepatogias, kietas ar per mažas sofas-lovas – šiuolaikinės miegamosios sofos lovos yra modernios, pritaikytos kokybiškam miegui.

Jaukūs minkšti kampai, sofos-lovos, dvivietės ir trivietės sofos – Elda.lt siūlome itin platų sofų asortimentą. Siūlome gausų lietuvių gamintojų baldų asortimentą, o taip pat mūsų internetinėje parduotuvėje yra platus sofų iš užsienio pasirinkimas. Skandinaviško stiliaus sofos, patogios kampinės sofos, jaukūs minkšti kampai, kokybiškos sofos-lovos – visa tai rasite Elda.lt.

DAUGIAU