Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Iki -10%
DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI
NUOTRAUKOS
DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI
DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI
DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI
DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI
DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI
DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI
DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI
DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI
DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI

DELUX, dvivietė sofa, MAGRĖS BALDAI

Kaina:
Kaina:
Kaina : Kaina nuo: Skaičiuotina
Sutaupote:
Created by OWEXX Papildomi prekės parametrai
* Būtina pasirinkti prekės parametrus

NEMOKAMASPristatymas Lietuvoje
nuo 1 darbo dienos
-100% € 0,00 € 100,00
Atsiėmimas ELDA baldų parduotuvėse NEMOKAMAS 365 d. GRĄŽINIMAS 365 dienų pinigų grąžinimo garantija D.U.K. Dažniausiai užduodami klausimai

Specifikacija

 

Išmatavimai - 183 x 100 x 81 cm (P x G x A).
Galima reguliuoti atraminės pagalvės aukštį. Reguliuojamos atlošo pagalvės leidžia kiekvienam susikurti patogiausią padėtį nugarai ir galvai.
Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Tai itin praverčia sulaukus svečių, kai sofa naudojama kaip lova. Pakeliamas miegamasis mechanizmas – patogus ir saugus, nebraižo grindų dangos ir paprastai naudojamas.
ZIG ZAG tipo spyruoklės, kurios suteikia balui maksimalų sedėjimo komfortą.
Čiužinio pagrindas sudarytas iš standaus zonomis suskirstytų kišeninių mikrospyruoklių bloko, kuris garantuoja maksimalų sedėjimo komfortą.
Baldas gaminamas iš didelio tankio putų poliuretano, kuris užtikrina sedėjimo komfortą ir greitai grįžta į pradinę padėtį.
Platus audinių ar natūralios odos pasirinkimas.
Kiekvienam pasirinkimui turime itin platų spalvų spektrą.
Priklausomai nuo pasirinkto audinio ar natūralios odos kaina gali keistis.
Pagaminta Lietuvoje. 

 

Aprašymas

 

Sofa DELUX – tai ne tik stilingas, bet ir funkcionalus baldas, kuris sukuria išskirtinę sėdėjimo patirtį. Šio modelio unikalumas slypi galimybe reguliuoti atraminės pagalvės aukštį, suteikiant vartotojui absoliučią lankstumą ir individualų komfortą.

Sofos DELUX sėdimojoje dalyje įtaisyti ZIG ZAG tipo spyruoklės, kurios užtikrina ne tik ilgaamžiškumą, bet ir maksimalų sėdėjimo komfortą. Šios spyruoklės pasižymi efektyviu palaikymu, prisitaikymu prie kūno linijų ir mažina slėgį ant stuburo. Tai reiškia, kad ši sofa yra puikus pasirinkimas tiek ilgoms sėdėjimo sesijoms, tiek atsipalaidavimui.

Čiužinio pagrindas sofai DELUX sudarytas iš standaus zonomis suskirstytų kišeninių micro spyruoklių bloko, kuris užtikrina vienodą palaikymą visame sofos paviršiuje. Ši sistema leidžia pasiekti optimalų komfortą ir elastingumą, prisitaikant prie kiekvieno vartotojo unikalių poreikių. Tai reiškia, kad galite mėgautis patogumu, nesvarbu, kurioje sofos dalyje pasirinksite atsipalaiduoti.

Baldas gamintas iš didelio tankio putų poliuretano, kuris ne tik suteikia sofai DELUX išskirtinį minkštumą, bet ir užtikrina ilgalaikį naudojimą. Ši medžiaga išlaiko savo formą, nepažeidžiama reguliaraus naudojimo metu, ir suteikia jums pasitikėjimą baldų ilgaamžiškumu.

Sofa DELUX sujungia modernų stilių su aukščiausiu komfortu, pritaikomu kiekvieno vartotojo individualiems poreikiams. Tai ne tik baldas, bet ir investicija į jūsų kasdienį gerovę ir namų interjero eleganciją.

Garantija 2 metai.

Klauskite

Valgomasis

Blog interjero
patarimai