Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
Iki -10%
METZELER DELIGHT ortopedinis, prisitaikantis prie kūno čiužinys su poliuretaninėmis AIR-Channels spyruoklėmis METZELER DELIGHT ortopedinis, prisitaikantis prie kūno čiužinys su poliuretaninėmis AIR-Channels spyruoklėmis
NUOTRAUKOS
METZELER DELIGHT ortopedinis, prisitaikantis prie kūno čiužinys su poliuretaninėmis AIR-Channels spyruoklėmis
METZELER DELIGHT ortopedinis, prisitaikantis prie kūno čiužinys su poliuretaninėmis AIR-Channels spyruoklėmis

METZELER DELIGHT ortopedinis, prisitaikantis prie kūno čiužinys su poliuretaninėmis AIR-Channels spyruoklėmis

Kaina:
Kaina:
Kaina : Kaina nuo: Skaičiuotina
Sutaupote:
Created by OWEXX Papildomi prekės parametrai
* Būtina pasirinkti prekės parametrus

NEMOKAMASPristatymas Lietuvoje
nuo 1 darbo dienos
-100% € 0,00 € 100,00
Atsiėmimas ELDA baldų parduotuvėse NEMOKAMAS 365 d. GRĄŽINIMAS 365 dienų pinigų grąžinimo garantija D.U.K. Dažniausiai užduodami klausimai

Air-Channels atraminė sistema su tobulai subalansuota oro cirkuliacija. Skersai ir išilgai profiliuotas paviršius iš Rubex® Nawaro DuoCell poliuretano. Multizonininė komforto sistema idealiam prisitaikymui nuo galvos iki kojų. Sutvirtintos čiužinio kraštinės – patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.
Užvalkalo audinys su Tencel® pluoštu, turintis išskirtinių privalumų: švelnus kaip šilkas, vėsinantis kaip linas, šildantis kaip vilna, drėgmę sutraukiantis kaip medvilnė.
Užvalkalo audinio sudėtis: 66 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis. Užvalkalas daigstytas su 20 mm Hypersoft poliuretano, kuris čiužinio paviršiui suteikia išskirtinį švelnaus prigludimo pojūtį, tiksliai atkartoja spaudimą, yra tamprus ir neplyštantis. Užvalkalas skalbiamas iki 60 °C.
Branduolio aukštis: 18 cm.
Bendras čiužinio aukštis: apie 22 cm.
Čiužiniai, kurių plotis 180 cm ir 200 cm yra sudaryti iš 3 dalių: 2 branduoliai ir 1 užvalkalas. Galima rinktis skirtingus branduolių kietumus.

Galimi nestandartiniai išmatavimai.

Dalinė 10 metų garantija čiužinio branduoliui.
2 metų garantija čiužinio išoriniam užvalkalui.

Klauskite

Blog interjero
patarimai